Омнадрен/Omnadren ще се внесе през последната седмица от месец октомври
Новини
09/10/2009

Във връзка със запитвания на пациенти, направихме справка в Търговското представителство на Фармацевтична компания Йелфа/Jelfa относно препарата Омнадрен/Omnadren ампули.

Омнадрен/Omnadren ампули предстои да бъде внесен и наличен в аптечната мрежа в последната седмица от месец октомври 2009 година.

Лекуващите лекари следва да се съобразят с този график и да пренастроят лечението на пациентите, ако е възможно, или да назначат заместителна терапия, ако лечението не търпи отлагане.

Екипът на Педиатрична аптека Ерудита приема запитвания от пациенти за всякакви лекарствени препарати.

Регистъра на лекарствените продукти, регистрирани в България вижте ТУК>>>

Педиатрична аптека Ерудита

Инфакол/Infacol капки за бебета вече наличен и у нас

Инфакол/Infacol капки за бебета вече наличен и у нас

Капките Инфакол/Infacol вече имат регистрация у нас и са налични в Педиатрична аптека Ерудита

Флостерон/ Flosteron ампули i.m. се завърна на българския пазар

Флостерон/ Flosteron ампули i.m. се завърна на българския пазар

След година прекъсване, Флостерон/ Flosteron отново може да бъде намерен в аптеките

Омнадрен: Едно жадувано завръщане!

Омнадрен: Едно жадувано завръщане!

Аптека Ерудита изготвя списък на пациентите, желаещи да им се обадим, когато лекарството влезе на българския пазар

До 4% от гените ни идват от неандерталци

До 4% от гените ни идват от неандерталци

В много от нас днес има неандерталски гени, сочи цитирано от Би Би Си 4-годишно проучване, проведено от изследователи от института „Макс Планк“ в Германия

ВАС потвърди решението си

ВАС потвърди решението си

могат да се заведат индивидуални искове срещу НЗОК


Бюлетин
Запиши се
Условия за ползване
©2009 Педиатрична аптека Ерудита. Всички права запазени.